Auto detaling – Wrocław

Auto detaling – Wrocław

Czy samochód nie powinien być wizytówką mężczyzny? Auto użytkowane codziennie ulega zabrudzeniom, mniejszym lub większym… Efekt? Mało estetyczna przybrudzona karoseria jak i wnętrze auta mogą szybko stracić swój blask. Na szczęście można temu zaradzić!

Czym jest auto detaling?

Regularne korzystanie z myjni samochodowej nie sprawi, że Twoje auto będzie wyglądało jak odebrane prosto z salonu, oczywiście takie mycie sprawi, że karoseria będzie wyglądać dobrze, wnętrze auta zostanie “odświeżone”, ale czy dokładnie o taki efekt nam chodzi?

Rozwiązaniem jest auto detaling, jest to usługa kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji samochodu z zewnątrz, jak i jego elementów wewnątrz.

Detaling wnętrza obejmuje czyszczenie, regenerację i konserwację strefy pasażerskiej i bagażnika. Głównym zadaniem detalingu jest czyszczenie elementów tapicerki, podsufitki, kokpitu, wszystkich rodzajów elementów metalowych i plastikowych we wnętrzu naszego auta. Efektem ma być przywrócenie stanu fabrycznego.

Natomiast detaling zewnętrzny obejmuje regenerację i konserwację kół, szyb, elementów chromowanych i co najważniejsze powłoki lakierniczej. Skupia się na, oczywiście w miarę możliwości usunięciu drobnych defektów, przebarwień lakieru, zarysowań.

Warto zauważyć, że wiele firm z zakresu Car detalingu oferuje różne warianty tej usługi. Można zlecić samo czyszczenie, renowację lakieru, wykonać czyszczenie jedynie kół i felg albo ograniczyć się do samego wnętrza. Czy też zlecić cały pakiet oferowanych usług.

Auto detaling w mieście Wrocław – cena

Ceny ustalane są indywidualnie od stanu i wielkości samochodu, jak i od rodzaju wykonywanej usługi.

Table of Contents